Teklif Formu

Teklif Formu

Bilgilerinizi iletin, sizi arayalım.

Bilgilerinizi iletin, sizi arayalım.

Neden Sigorta Danışmanı?

Doğduğumuz ilk andan beri –doğamız gereği– kendimizi güvence altına almaya çalışır, güvende kalmanın yollarını ararız. Sigorta da bu yollardan biri. Genellikle insanların sigorta yaptırma sebebi budur.

Neredeyse 30 yıldır sigorta sektöründeyiz ve neredeyse 130 yıldır insanları sigortalayan bir sigorta şirketi ile çalışıyoruz. Bu süre zarfında öğrendiğimiz en önemli şey; konu sadece insanın kendini bilinmeyene karşı hazırlaması değil, bu süreçte öğrendikleri ile kendini güvende hissetmesidir. Sigorta konusu bazen karmaşık ve çok detaylı olabilir. Doğru bilgiye, doğru şekilde ulaşabilmeniz için çok çalışıyoruz. Sizlere bu süreçte eşlik etmek en büyük hedefimiz.

Sigorta Danışmanı’nı Özel Kılan Nedir?

TECRÜBELİYİZ: Özellikle sağlık sigortaları konusunda, söz konusu ürünün Türkiye’deki başlangıcından bu yana aktif olarak içindeyiz. Bu konuda 1900’lerin sonundan beri çalıştığımızı söylemek yanlış olmaz! Yaratılığından, geçirdiği evrimlerden, gelişimlerinden haberdarız.

ŞEFFAFIZ: Sigorta, bir ürün. Bir çok kuralı var ve biz bu kurallara sadığız. Sadık olduğumuz tüm kuralları size olduğu gibi aktarmak önceliğimiz.

ÇÖZÜM ODAKLIYIZ: Memnuniyetiniz bizim için çok önemli. Önce dinler, anlar ve analiz eder, ardından çözüm üretiriz.

ANLAŞILIRIZ: Olabildiğince basit ve net olmayı severiz. Karmaşık gibi görünen konuların bile çok basit açıklamaları olabiliyor. Sorularınıza aldığınız cevaplar konusunda tekrar tekrar düşünmenize gerek kalmaz.

ANLAYIŞLIYIZ: Sigorta danışmanınızla karşı karşıya geldiğiniz zamanlar genelde çok sıkıcı anlar olabiliyor. Kimse severek ve isteyerek hasta olmuyor, kaza yapmıyor veya değerleri bir şekilde zarara uğramıyor. Bu durumun farkındayız ve kötü anlarınızda yanınızdayız.